حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان با دوبله فارسی (هری پاتر 3)
همراه با نسخه دوبله فارسی

خلاصه داستان :هری سومین سال را در مدرسه هاگوارتز سپری می کند و مشکلات جدیدی در انتظار او هستند. قاتل محکوم، “سیریوس بلک” از زندان جادوگران گریخته است و اکنون به دنبال هری می آید….

هری پاتر و زندانی آزکابان (Harry Potter and the Prisoner of Azkaban) فیلمی فانتزی-معمایی محصول سال 2004 آمریکا و به کارگردانی آلفونسو کوارون است که بر اساس رمانی به همین نام نوشته جی.کی. رولینگ ساخته شده است. این سومین قسمت در مجموعه فیلم‌های هری پاتر محسوب می‌شود که دنبالهٔ هری پاتر و تالار اسرار و پیش از هری پاتر و جام آتش است.این فیلم از نظر منتقدان نسبت به دو قسمت قبل دارای پیشرفت قابله ملاحظه بود. محبوب‌ترین قسمت هری پاتر بوده ولی متأسفانه در زمان اکران فیلم در ایران با سانسور بی‌سابقه ای رو برو شد که بالای نیم ساعت از فیلم حذف شد.

سومین سری از کالکشن فیلم های پر طرفدار هری پاتر : فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان

  • دنیل ردکلیف در نقش هری پاتر ، یک جادوگر ۱۳ ساله بریتانیایی که به دلیل زنده ماندن از طلسم جادوگر سیاه شرور لرد ولدمورت در هنگام مرگ پدر و مادرش مشهور شده‌است، و حالا وارد سومین سال تحصیلی خود در مدرسهٔ علوم و فنون جادوگری هاگوارتز می‌شود.
  • روپرت گرینت در نقش رون ویزلی، بهترین دوست هری در هاگوارتز.
  • اما واتسون در نقش هرمیون گرنجر، بهترین دوست هری که مشنگ‌زاده و مغز متفکر گروه سه نفرهٔ آن‌هاست.

فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان

یکی از بهترین سکانس‌های «زندانی آزکابان» در زمینه‌ی به تصویر کشیدن زاویه‌ی واقعی و کثیف دنیای رولینگ، مسابقه‌ی کوییدیچ این فیلم است.

لینک های دانلود
  • ۲۱ تیر ۱۳۹۹
  • 0
  • 885 بازدید
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0